Reference

Co o kurzech říkají jejich účastníci?
Možná jste i vy na některém mém kurzu byli a rádi byste se o svou zkušenost podělili... Budu ráda, když mi napíšete:-)

Alena 

Kurz: Keramika v Shangri-La

Kurz jsem objevila na stránce facebooku. Zaujal mě ihned, protože již dlouhou dobu jsem toužila se nějakého kurzu keramiky zúčastnit. 

S keramikou jsem se již setkala před cca sedmi roky na úrovni začátečníka formou kroužku pro dospělé a práce s hlínou mě uchvátila. Nejvíce jsem toužila po práci s keramickým kruhem. Proto jsem neváhala a přihlásila se. Zaujalo mě velmi i prostředí a celková nabídka. 

Po příjezdu na místo jsem byla uchvácena. Místo, které se naprosto vymyká všednímu a každodennímu chaosu života. Naprosto úžasné prostředí, kde z vás okamžitě spadnou všechny starosti a pohltí vás klid, pohoda a setkání se skvělými lidmi. 

Vlastně jsem ani neměla jasno v tom, co vůbec mám očekávat a co si chci z kurzu odnést. Největší přání bylo prostě vyzkoušet si práci na keramickém kruhu. To se mi splnilo a jsem z toho nadšená i když je to pěkná dřina. Ale ten pocit, když vám protéká hlína rukama a vyroste z ní nějaký tvar i když do skvělého výrobku to má asi kilometry daleko, je úžasný... A Satya svým skvělým klidným a profi přístupem vše vysvětlí, poradí... A když se ještě potká parta úžasných tvořivých žen, odnesete si mnohem více než vlastní výrobky. 

Dílna je útulná a skvěle vybavená. Za sebe mohu říci naprostou spokojenost ve všech směrech. Prostředí, ubytování, jídlo, personál (spíše si připadáte po pár minutách jako mezi přáteli).

Kurz bych doporučila komukoliv, kdo si chce jen tak pohrát s hlínou nebo kdo má i daleko vyšší cíle a nároky na tvořivost. Uvidíte, že jakmile vkročíte do dílny nebude se vám chtít ani odbíhat na jídlo. A podotýkám, že to je tam skvělé. I když jste masožrouti, vegetariánská strava vám bude velmi chutnat. 

Přijela bych bez váhání znova.

Jako veliký bonus si odvezete naprosto úžasné zážitky a budete překvapeni co dokážou ruce jedné malé, nenápadné, ale zcela nepřehlédnutelné ženy jménem SATYA.

Tímto jí a všem zúčastněným ještě jednou Díky.

Aneta

kurz: Čajová konvice a Lampy a lampičky

Kurzy jsem si našla na internetu, hledala jsem možnost, jak se poprvé seznámit s hlínou. Zkusit, jestli mě to vůbec bude bavit a jednodenní kurzy byly pro mě jasnou volbou. 

Absolvovala jsem zatím dva a rozhodně se chystám na další. 

Můj první kurz byl Lampy a lampičky a druhý Čajové konvičky. To, co jsem vytvořila, používáme doma a o to s větší radostí, protože jsem to udělala JÁ :-) 

Přístup lektorky - Satyi je skvělý, je velmi trpělivá, empatická a snaží se vše s klidem vysvětlit. Pokud jste někdy v koncích, nenechá Vás v tom a s ochotou Vám pomůže napravit to, co se Vám třeba v danou chvíli nepovedlo. 

Kurzy jsem absolvovala na Plzeňské zastávce, kde jsem se cítila jako doma. Tyhle kurzy určitě nebyly poslední, které jsem navštívila a už si studuji, na jaký se přihlásím příště. Moje seznámení s hlínou dopadlo, myslím, na jedničku a z keramiky se stal můj nový koníček, který mám v plánu rozvíjet dál. 

Satyo, jsi skvělý nadšenec a jen tak dál. Už se těším na příště:-)