LAMPY A LAMPIČKY

Skupinový celodenní kurz modelované keramiky - výroba lamp, lampiček, světýlek, stínidel...

TERMÍNY

10. října 2020, Plzeň Zastávka.

V tuto chvíli je na kurzu obsazeno, ale můžete se stále přihlásit jako náhradník:-)


Budeme pracovat společně krok za krokem tak, aby každý z účastníků vyrobil krásnou a funkční lampu.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, mohou se zúčastnit i větší děti.

Během kurzu si vyrobíte lampu nebo světelný keramický objekt ...a dlouhá léta si budete užívat hry světel a a světýlek, které bude lampa odrážet na stěnách vašeho domova, který si tak sami zútulníte...

Při kurzech, které pořádám, kladu důraz na individuální přístup ke každému ze zúčastněných. Proto také není možné, aby se kurzu zúčastnilo více lidí.

Více o kurzu: Budou připravené obrázky pro inspiraci, formy a další pomůcky. Kurz bude veden tak, aby si každý z vás odvážel mj. zkušenost, jak správně pracovat s keramickou hlínou. Jak se vyhnout chybám, které mohou způsobit popraskání výrobku, používání engob, kdy retušovat... a mnoho jiného. Proto je kurz vhodný také pro ty, kteří s keramikou chtějí pracovat i v budoucnu.

Na ty z vás, kteří s hlínou nemáte s hlínou ještě žádnou zkušenost, jsem dobře vybavená mnohaletou zkušeností se začátečníky a téměř nezlomnou trpělivostí:-)

Upozornění: Výrobky musí po zhotovení ještě týden schnout než mohou jít poprvé do pece. Po prvním výpalu výrobky budu sama glazovat a teprve po druhém výpalu se s nimi znovu shledáte. Výsledky kurzu tedy uvidíte až za cca tři týdny.

  • Počet míst: 8
  • Lektor: Satya V. Helusová
  • Místo konání: Plzeň
  • Začátek: 10:00,
  • Konec: 17:00, kolem 13:00 hodinová přestávka na oběd.
  • Cena: 1370,- Kč
  • Adresa: Plzeň Zastávka, Přeštická 4, 301 00 Plzeň, www.plzenzastavka.cz

Cena zahrnuje 6 hodin práce s hlínou, budu vám k dispozici po celou dobu práce. Pronájem prostor, veškerý potřebný materiál a zapůjčení nářadí, následné sušení hotových výrobků pod mým dozorem, glazování výrobků, které provedu osobně, závěrečnou retuš před výpalem a celkem 2 výpaly v elektrické peci. Po dokončení vám výrobky přivezu znovu do Plzně k vyzvednutí. 


Kurz vás láká, ale nechce se vám jet samotným? A nemá zrovna kamarádka nebo přítel narozeniny? :-)
Koupí dárkového poukazu můžete vyřešit dvě trápení najednou...