LAMPY A LAMPIČKY

Skupinový celodenní kurz modelované keramiky - výroba lamp, lampiček, světýlek, stínidel...

TERMÍNY

10. října 2020, Plzeň Zastávka.


Budeme pracovat společně krok za krokem tak, aby každý z účastníků vyrobil krásnou a funkční lampu.

Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, mohou se zúčastnit i větší děti.

Během kurzu si vyrobíte Lampu nebo světelný keramický objekt podle vlastního návrhu. Pokud budete chtít vyrábět cokoliv jiného, i to bude možné:-)

Při kurzech, které pořádám, kladu důraz na individuální přístup ke každému ze zúčastněných. Proto také není možné, aby se kurzu zúčastnilo více lidí.

Více o kurzu: Budou připravené obrázky pro inspiraci, formy a další pomůcky. Kurz bude veden tak, aby si každý z vás odvážel mj. zkušenost, jak správně pracovat s keramickou hlínou. Jak se vyhnout chybám, které mohou způsobit popraskání výrobku, používání engob, kdy retušovat... a mnoho jiného. Proto je kurz vhodný také pro ty, kteří s keramikou chtějí pracovat i v budoucnu.

Na ty z vás, kteří s hlínou nemáte s hlínou ještě žádnou zkušenost, jsem dobře vybavená mnohaletou zkušeností se začátečníky a téměř nezlomnou trpělivostí:-)

Upozornění: Výrobky musí po zhotovení ještě týden schnout než mohou jít poprvé do pece. Po prvním výpalu výrobky budu sama glazovat a teprve po druhém výpalu se s nimi znovu shledáte. Výsledky kurzu tedy uvidíte až za cca tři týdny.

  • Počet míst: 8
  • Lektor: Satya V. Helusová
  • Místo konání: Plzeň
  • Začátek: 10:00,
  • Konec: 17:00, kolem 13:00 hodinová přestávka na oběd.
  • Cena: 1370,- Kč
  • Adresa: Plzeň Zastávka, Přeštická 4, 301 00 Plzeň, www.plzenzastavka.cz

Cena zahrnuje 6 hodin práce s hlínou, budu vám k dispozici po celou dobu práce. Pronájem prostor, veškerý potřebný materiál a zapůjčení nářadí, následné sušení hotových výrobků pod mým dozorem, glazování výrobků, které provedu osobně, závěrečnou retuš před výpalem a celkem 2 výpaly v elektrické peci. Po dokončení vám výrobky přivezu znovu do Plzně k vyzvednutí. 


Kurz vás láká, ale nechce se vám jet samotným? A nemá zrovna kamarádka nebo přítel narozeniny? :-)
Koupí dárkového poukazu můžete vyřešit dvě trápení najednou...