Obchodní podmínky

Platba kurzů keramiky

1. Zálohu na kurz (a v některých případech celé kurzovné) je třeba uhradit do 7 dní od okamžiku, kdy vám potvrdím, že je na kurzu volné místo. 

  • Bližší údaje k platbě vám zašlu na vaši emailovou adresu.
  • Zálohu zaplaťte na účet č.: 2100096862/2010 (Fio).
  • Vámi zamluvený termín vám bude zarezervován po přijetí platby na účet.

2. Doplatek ceny kurzovného (je-li nějaký) doplatíte hotově v místě konání kurzu.

Storno podmínky:

  • Pokud zrušíte svoji účast více než 30 dní před konáním akce: storno poplatek je 10% složené zálohy. Můžete za sebe poslat někoho jiného, který vaši zálohu využije.
  • Pokud zrušíte svoji účast 30 až 21 dní dní před konáním akce: storno poplatek je 50% složené zálohy. Můžete za sebe poslat někoho jiného, který vaši zálohu využije.
  • Pokud zrušíte svoji účast 20 nebo méně dní před konáním akce: storno poplatek je 100% složené zálohy. Můžete za sebe poslat někoho jiného, který vaši zálohu využije.
  • Pokud bych musela z nějakého důvodu Váš kurz zrušit já, budou Vám peníze v plné výši vráceny zpět.

Dárkové poukazy  

Pokyny k platbě dárkového poukazu posílám současně s poukazem. 

V případě, že si budete přát dárkový poukaz vrátit, platí stejné storno podmínky jako u nákupu kurzů, viz výše. 

Keramika

Nemám ráda takové ty dlouhé, právnické formulky. Takže v jednoduchosti:

Já, Satya Veronika Helusová, jsem prodávající, vy jste kupující.

Protože zatím nemám regulérní e-shop, nákup keramiky na stránkách https://www.keramikas.cz/keramika-na-prodej/, probíhá tak, že mi napíšete vyplněním formuláře na stránce, o co máte zájem a já vám pošlu v odpovědi údaje k platbě. 

Po přijetí platby vám keramiku pošlu, nejpozději do 5 dnů (nedomluvíme-li se jinak), Českou poštou, v pevné kartonové krabici, jako křehké zboží. Kupní smlouva se uzavírá v momentě, kdy zaplatíte zboží.

Pro nákup keramiky platí stejná pravidla, jako na běžných e-shopech. Zboží můžete do 14 dní bez udání důvodů, neporušené, vrátit zpět. Pokud budete chtít zboží v tomto termínu vrátit, pošlete ho na adresu Veronika Helusová, Hluboká E5, 331 65 Žihle. Před odesláním mě prosím informujte emailem na adresu: satya.nika@gmail.com. Často jsem na cestách, tak ať se vám balíček nevrátí! Částka za zakoupené zboží vám bude vrácena po přijetí zboží. Náklady na dopravu hradíte vy - kupující.

Pokud objevíte na zboží nějakou vadu, která nebyla způsobená vaším užíváním, máte nárok na to, zboží reklamovat do 24 měsíců od uzavření kupní smlouvy. 

Zboží musí být vráceno nepoškozené, bez vad způsobených užíváním a bezpečně zabalené, aby nedošlo k jeho poškození při přepravě. Mám právo nedostatečně zabalený či při přepravě poškozený balík nepřevzít (doporučuji pojistit). 

Mám svoje výrobky ráda a záleží mi na tom, abyste dostali v pořádku kvalitní zboží. A taky abyste ho nemuseli vracet, keramika není na přílišné cestování po českých poštách zrovna ideální...  Přeji vám hezké dny a pohodové nakupování. Vaše Satya. (Veronika Helusová)

Obchodní podmínky jsou v tomto znění platné od 1. 1. 2020