Objednat si víc kurzů najednou je dobrá volba:-)

Daly jsme dohromady kurzy, které na sebe nějakým způsobem navazují. Budeš se učit na vlastních výrobcích a výsledky budou super, protože každý kurz trvá celý víkend a ty budeš mít dost času všechno v klidu vstřebat. 

A že nových informací bude dost to asi tušíš.
Keramiku se můžeš učit celý život a je fajn mít dobrý start:-)

V nabídce jsou tyto tři balíčky: 

  • Točím a glazuji - Vhodný pro začátečníky nebo mírně pokročilé. Součástí je kurz Ruce v hlíně, duše v ráji (leden nebo březen) a Glazování pro začátečníky (duben). Vaše točené a modelované výrobky z kurzu Ruce v hlíně u mě zůstanou až do druhého kurzu, kde si je naglazujete a naučíte se při tom spoustu nového.
  • Vyrábím svoje formy, dekoruji a glazuji - Vhodný pro mírně pokročilé, protože už je třeba znát alespoň základy práce se sádrou. (Ty si můžete osvojit například na kurzu Sádrové formy pro začátečníky.) Kromě keramiky si vyzkoušíš také práci s porcelánem. Součástí balíčku jsou kurzy Výroba sádrové formy pro pokročilé (únor), Dekorování keramiky a porcelánu (duben) a Glazování pro začátečníky (duben). Na prvním kurzu si vyrobíte profesionální licí formu, na druhém ji použijete při odlévání a dekorování svých prvních výrobků z porcelánu a nakonec si všechno ještě naglazujete a ozdobíte v rámci třetího kurzu podle svých představ.
  • Dekoruji keramiku a porcelán "za syrova" i po přežahu - Pro začátečníky i mírně pokročilé. Součástí balíčku jsou dva dubnové kurzy Dekorování keramiky a porcelánu a Glazování pro začátečníky. Na prvním kurzu dostanete nějaké polotovary a vzorníky, nějaké další si sami vyrobíte a vyzkoušíte si na nich způsoby dekorování "za syrova". Budete pracovat s keramikou i porcelánem. Do dalšího kurzu vám výrobky vypálím, abyste je mohli také sami glazovat.
Kurzy objednané do konce roku 2023 bude možné zaplatit na splátky.  

Tady jsou odkazy na jmenované kurzy:


Máte nějaký dotaz? Napište mi.