KRMÍTKO Z KERAMIKY

Skupinový celodenní kurz modelované keramiky - výroba keramického krmítka pro ptáky

TERMÍNY:

14. listopadu 2020, Plzeň Zastávka, 8 volných míst  


Můžeme vyrábět krmítka, pítka i budky... co bude komu milé:-)

Možná jste si už taky všimli, že ubylo hmyzu. A současně s hmyzem ubývá i ptáků, kteří se jím živí. A tak je fajn ptáčkům přilepšit a sypat jim do krmítek. A pozorovat sýkorky, brhlíky, červenky a ostatní z poza skla oken je moc milá kratochvíle. 

Během tohoto kurzu budeme pracovat společně krok za krokem a každý si vyrobí originální a funkční ptačí krmítko. Řekneme si i tipy, jak ptáky správně krmit. Jak by mělo správné krmítko vypadat? Co by mělo mít? K čemu slouží pítka? 

Kurz je vhodný pro začátečníky a mohou se zúčastnit i větší děti.

Během kurzu si vyrobíte originální ptačí krmítko podle vlastního návrhu. Pokud budete chtít vyrábět cokoliv jiného, i to bude možné:-) 

Při kurzech, které pořádám, kladu důraz na individuální přístup ke každému ze zúčastněných. Proto také není možné, aby se kurzu zúčastnilo více lidí.

Více o kurzu: Budou připravené obrázky pro inspiraci, formy a další pomůcky. Kurz bude veden tak, aby si každý z vás odvážel mj. zkušenost, jak správně pracovat s keramickou hlínou. Jak se vyhnout chybám, které mohou způsobit popraskání výrobku, používání engob, kdy retušovat... a mnoho jiného. Proto je kurz vhodný také pro ty, kteří s keramikou chtějí pracovat i v budoucnu.

Na ty z vás, kteří s hlínou nemáte s hlínou ještě žádnou zkušenost, jsem dobře vybavená mnohaletou zkušeností se začátečníky a téměř nezlomnou trpělivostí:-)

Upozornění: Výrobky musí po zhotovení ještě týden schnout než mohou jít poprvé do pece. Po prvním výpalu výrobky budu sama glazovat a teprve po druhém výpalu se s nimi znovu shledáte. Výsledky kurzu tedy uvidíte až za cca tři týdny.

  • Počet míst: 8
  • Lektor: Satya V. Helusová
  • Místo konání: Plzeň
  • Začátek: 10:00,
  • Konec: 17:00, kolem 13. hodiny přestávka na oběd.
  • Cena: 1200,- Kč
  • Adresa: Plzeň Zastávka, Přeštická 4, 301 00 Plzeň, www.plzenzastavka.cz

Cena zahrnuje lektorné, pronájem vybavené dílny, sušení hotových výrobků pod mým dozorem, závěrečná retuš provedená mnou před výpalem, výpal výrobků. Na kurzu budou připraveny originální formy, náměty a veškerý potřebný materiál a nástroje. Pokud si budete přát, můžu vám výrobek, na požádání, napatinovat za příplatek 150,- Kč.

Jak se přihlásit?

  1. Vyplňte formulář pod článkem.
  2. Pokud bude na kurzu volné místo pošlu vám zprávu s údaji k platbě.
  3. Cca 10 dní před začátkem kurzu vám na email pošlu bližší informace. Co sebou, v kolik začínáme...

Těším se na společné tvoření:-)

Ráda zodpovím vaše případné dotazy, ozvěte se!

Satya


Přihláška na kurz Krmítko z keramiky. 

Máte-li zájem o tento kurz, vyplňte prosím formulář. Dám vám co nejdříve vědět, jestli je na kurzu volné místo a pošlu vám bližší informace k rezervaci místa na kurzu. Vaše údaje poslouží pouze k naší komunikaci a nebudou poskytnuté žádným dalším osobám.