KERAMIKA v Shangri-La

Víkendový kurz modelované keramiky v krásném prostředí meditačního centra.
Celý víkend s keramikou a meditacemi:-) 

TERMÍNY:

28. února - 1. března 2020,

Lažany u Žlutic, Shangri-La

Poslední termín před zdražením!

2 volná místa


OMC Shangri-La
OMC Shangri-La
Z listopadového kurzu...
Z listopadového kurzu...
Mohl by se vám líbit nový článek na blogu: Sejdeme se v Ráji

Chcete si hlavně odpočinout? Žádné starosti a celý víkend pro sebe? V krásném prostředí, kde se dobře vaří, trošku meditovat a zbytek času strávit při uvolňující práci s keramickou hlínou?

Pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. 

Chcete zkusit vymodelovat něco, na co byste si sami asi netroufli? Nebo si jen tak hrát? Všechno je v pořádku. Téma je volné.

 • Sejdeme se v pátek v 17 hodin, ubytujeme se a po společné večerní meditaci, povečeříme. Večer můžeme jít poprvé do dílny, ukážeme si co a jak, seznámíme se s prostorem a s vašimi přáními. Druhý a třetí den začíná ranní meditací a snídaní, potom bude opět otevřená dílna. Kolik času v ní strávíte je na vás. Po obědě se dílna otevírá opět kolem třetí hodiny až do večerní meditace a večeře. Po večeři můžeme do dílny jít ještě na chvilku do dílny. V neděli skončíme obědem a cca v 15:00 se rozloučíme. Nic z programu není povinné a jakoukoliv část dne je možné strávit podle svého uvážení:-)

Můžete čas v dílně strávit podle svého. A budete-li se chtít nechat vést, budu pro vás mít připravené náměty.

 • Můžete také zkoušet točit na hrnčířském kruhu:-)
 • Při modelování si sice umažeme ruce od hlíny, ale zato si vyčistíme hlavu a mysl...

Lektor: 

Satya V. Helusová

Místo konání: 

Shangri-la, Lažany 49, 364 59 Žlutice

V Shangri-le, kde se bude kurz konat, se budeme se moct připojit k ranním a večerním meditacím. Účast na meditacích je dobrovolná.

Strava vegetariánská, plná penze. Ovoce a nápoje jsou vždy k dispozici. Stejně tak okolní příroda a velké zahrady meditačního centra, kde se můžete procházet, kdyby vám keramická dílna byla malá:-)

Cena:

 • 2000,- Kč za osobu. 
  (Předpokládaná cena kurzovného na rok 2021 je 3250,- Kč, neváhejte proto s přihlášením)
 • Kurzu se může zúčastnit maximálně 6 lidí, abych mohla slíbit individuální přístup ke každému z vás.
 • V ceně kurzu je: lektorné, veškerý potřebný materiál a nářadí na výrobu keramiky. Cena dál zahrnuje sušení vašeho výrobku pod mým dohledem po skončení kurzu. Vaše výrobky budu osobně dvakrát nakládat do pece, kontrolovat a v případě potřeby retušovat. V ceně kurzovného jsou oba výpaly a konečné napatinování a naglazování výrobků. 
 • Cena nezahrnuje ubytování a vegetariánskou stravu. Cena ubytování ve společných pokojích a stravy (2x večeře, 2x snídaně, 2x oběd, ovoce a nápoje jsou kdykoliv k dispozici) je 1200,- Kč

Ubytování: 

Ubytování je ve společných pokojích, ale máte možnost si za příplatek 250,- Kč/ za noc zamluvit samostatný pokoj v Shangri-La.

Hlavními cíly tohoto kurzu je užít si víkend s keramikou, meditacemi.

Jak se přihlásit?

 1. Vyplňte formulář pod článkem.
 2. Pokud bude na kurzu volné místo pošlu vám zprávu s údaji k platbě. Odpovím vám osobně, hned jak budu online:-)
 3. Můžete zaplatit zálohu 2000,- Kč. Přijetím vaší platby na účet je vaše místo zarezervováno.
 4. Cca 10 dní před začátkem kurzu vám na email pošlu bližší informace. Co sebou, v kolik začínáme...)

Těším se na společné tvoření:-)

Ráda zodpovím vaše případné dotazy, ozvěte se!

Satya


Do Lažan k Satye jsem jela se svoji kamarádkou. Ona objevila nabídku kursu keramiky, a protože tento kurs uplatní v práci, přihlásila se. Já jela vlastně jen jako doprovod a bez jakéhokoli očekávání. Lákalo mě vypadnout na víkend pryč a nabízené ranní a večerní meditace se zdály jako příjemný bonus. Stejně tak vegetariánská strava. 

Kurs nakonec předčil všechna moje očekávání. Za víkend jsem si vytvořila dva nádherné kousky, které jsem umístila na čestná místa v obýváku. Při jejich tvoření se mi podařilo vypnout hlavu, být jen tady a teď a soustředit se jen na práci. A to se mi děje fakt málokdy. Skvělé bylo taky to, že jsem se v Lažanech setkala se stejně naladěnými lidmi, o úžasných vegetariánských jídlech ani nemluvě. A meditace byly také úžasné.

Kromě toho zbyl čas zkusit si práci na hrnčířském kruhu, namalovat si vlastní hrneček. Satya byla milá, vstřícná, celou dobu byla připravena s čímkoli poradit. A kromě toho nám ukázala svůj úžasný domeček z hlíny a slámy, který nás úplně nadchnul.

Určitě doporučuji Satyiny kursy všem, na věku nezáleží, stačí mít jen chuť zkusit něco jiného, zábavného a odpočinout si od všedních dní. 

Míla  


Přihláška na kurz KERAMIKA v Shangri-La

Máte-li zájem o tento kurz, vyplňte prosím formulář. Dám vám co nejdříve vědět, jestli je na kurzu volné místo a pošlu vám bližší informace k rezervaci místa na kurzu. Vaše údaje poslouží pouze k naší komunikaci a nebudou poskytnuté žádným dalším osobám. 


Kurz vás láká, ale nechce se vám jet samotným? A nemá zrovna kamarádka nebo přítel narozeniny? :-)
Koupí dárkového poukazu můžete vyřešit dvě trápení najednou...

stačí do přihlášky dopsat, že máte zájem o poukázku...
stačí do přihlášky dopsat, že máte zájem o poukázku...