KERAMIKA v Shangri-La

Víkendový kurz modelované keramiky v krásném prostředí meditačního centra.
Celý víkend s keramikou a meditacemi:-) 

TERMÍNY:

28. února - 1. března 2020,

Lažany u Žlutic, Shangri-La

5 volných míst


Mohl by se vám líbit nový článek na blogu: Sejdeme se v Ráji

Chcete si hlavně odpočinout? Žádné starosti a celý víkend pro sebe? V krásném prostředí, kde se dobře vaří, trošku meditovat a zbytek času strávit při uvolňující práci s keramickou hlínou?

Pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. 

Chcete zkusit vymodelovat něco, na co byste si sami asi netroufli? Nebo si jen tak hrát? Všechno je v pořádku. Téma je volné.

  • Sejdeme se v pátek v 17 hodin, ubytujeme se a po společné večerní meditaci, povečeříme. Večer můžeme jít poprvé do dílny, ukážeme si co a jak, seznámíme se s prostorem a s vašimi přáními. Druhý a třetí den začíná ranní meditací a snídaní, potom bude opět otevřená dílna. Kolik času v ní strávíte je na vás. Po obědě se dílna otevírá opět kolem třetí hodiny až do večerní meditace a večeře. Po večeři můžeme do dílny jít ještě na chvilku do dílny. V neděli skončíme obědem a cca v 15:00 se rozloučíme. Nic z programu není povinné a jakoukoliv část dne je možné strávit podle svého uvážení:-)

Můžete čas v dílně strávit podle svého. A budete-li se chtít nechat vést, budu pro vás mít připravené náměty.

  • Můžete také zkoušet točit na hrnčířském kruhu:-)
  • Při modelování si sice umažeme ruce od hlíny, ale zato si vyčistíme hlavu a mysl...

Lektor: 

Satya V. Helusová

Místo konání: 

Shangri-la, Lažany 49, 364 59 Žlutice

V Shangri-le, kde se bude kurz konat, se budeme se moct připojit k ranním a večerním meditacím. Účast na meditacích je dobrovolná.

Strava vegetariánská, plná penze. Ovoce a nápoje jsou vždy k dispozici. Stejně tak okolní příroda a velké zahrady meditačního centra, kde se můžete procházet, kdyby vám keramická dílna byla malá:-)

Cena:

  • Cena kurzovného je 3200,- Kč za osobu. (Kurzu se může zúčastnit maximálně 6 lidí, abych mohla slíbit individuální přístup ke každému z vás.
  • Cena zahrnuje ubytování ve společných pokojích a vegetariánskou stravu. 2x večeře, 2x snídaně, 2x oběd, ovoce a nápoje jsou kdykoliv k dispozici. Možnost účastnit se ranních a večerních meditací.
  • V ceně kurzu je také lektorné, veškerý potřebný materiál a nařadí na výrobu keramiky. Cena také zahrnuje sušení vašeho výrobku pod dohledem, dva výpaly a konečné napatinování, které provede lektorka.

Ubytování: 

V ceně kurzu je ubytování ve společných pokojích. Máte možnost si za příplatek 250,- Kč/ za noc zamluvit samostatný pokoj v Shangri-La.

Hlavními cíly tohoto kurzu je užít si víkend s keramikou, meditacemi a třeba se naučit jednu vyjimečnou techniku modelování.

Jak se přihlásit?

  1. Vyplňte formulář pod článkem.
  2. Pokud bude na kurzu volné místo pošlu vám zprávu s údaji k platbě.
  3. Můžete zaplatit zálohu 2000,- Kč. Přijetím vaší platby na účet je vaše místo zarezervováno.
  4. Cca 10 dní před začátkem kurzu vám na email pošlu bližší informace. Co sebou, v kolik začínáme...)

Těším se na společné tvoření:-)

Ráda zodpovím vaše případné dotazy, ozvěte se!

Satya


Do Lažan k Satye jsem jela se svoji kamarádkou. Ona objevila nabídku kursu keramiky, a protože tento kurs uplatní v práci, přihlásila se. Já jela vlastně jen jako doprovod a bez jakéhokoli očekávání. Lákalo mě vypadnout na víkend pryč a nabízené ranní a večerní meditace se zdály jako příjemný bonus. Stejně tak vegetariánská strava. 

Kurs nakonec předčil všechna moje očekávání. Za víkend jsem si vytvořila dva nádherné kousky, které jsem umístila na čestná místa v obýváku. Při jejich tvoření se mi podařilo vypnout hlavu, být jen tady a teď a soustředit se jen na práci. A to se mi děje fakt málokdy. Skvělé bylo taky to, že jsem se v Lažanech setkala se stejně naladěnými lidmi, o úžasných vegetariánských jídlech ani nemluvě. A meditace byly také úžasné.

Kromě toho zbyl čas zkusit si práci na hrnčířském kruhu, namalovat si vlastní hrneček. Satya byla milá, vstřícná, celou dobu byla připravena s čímkoli poradit. A kromě toho nám ukázala svůj úžasný domeček z hlíny a slámy, který nás úplně nadchnul.

Určitě doporučuji Satyiny kurzy všem, na věku nezáleží, stačí mít jen chuť zkusit něco jiného, zábavného a odpočinout si od všedních dní. 

Míla  


Přihláška na kurz KERAMIKA v Shangri-La

Máte-li zájem o tento kurz, vyplňte prosím formulář. Dám vám co nejdříve vědět, jestli je na kurzu volné místo a pošlu vám bližší informace k rezervaci místa na kurzu. Vaše údaje poslouží pouze k naší komunikaci a nebudou poskytnuté žádným dalším osobám.