KERAMIKA v Shangri-La

Víkendový kurz modelované keramiky v krásném prostředí meditačního centra.
Celý víkend s keramikou a meditacemi:-) 

TERMÍNY

Lažany u Žlutic, Shangri-La
Jaro 2021, přesný termín ještě upřesním 


OMC Shangri-La
OMC Shangri-La
Z listopadového kurzu...
Z listopadového kurzu...
Mohl by se vám líbit nový článek na blogu: Sejdeme se v Ráji

Chcete si hlavně odpočinout? Žádné starosti a celý víkend pro sebe? V krásném prostředí, kde se dobře vaří, trošku meditovat a zbytek času strávit při uvolňující práci s keramickou hlínou?

Pro úplné začátečníky i mírně pokročilé. 

Chcete zkusit vymodelovat něco, na co byste si sami asi netroufli? Nebo si jen tak hrát? Všechno je v pořádku. Téma je volné.

  • Sejdeme se v pátek v 17 hodin, ubytujeme se a po společné večerní meditaci, povečeříme. Večer můžeme jít poprvé do dílny, ukážeme si co a jak, seznámíme se s prostorem a s vašimi přáními. Druhý a třetí den začíná ranní meditací a snídaní, potom bude opět otevřená dílna. Kolik času v ní strávíte je na vás. Po obědě se dílna otevírá opět kolem třetí hodiny až do večerní meditace a večeře. Po večeři můžeme do dílny jít ještě na chvilku do dílny. V neděli skončíme obědem a cca v 15:00 se rozloučíme. Nic z programu není povinné a jakoukoliv část dne je možné strávit podle svého uvážení:-)

Můžete čas v dílně strávit podle svého. A budete-li se chtít nechat vést, budu pro vás mít připravené náměty.

  • Můžete také zkoušet točit na hrnčířském kruhu:-)
  • Při modelování si sice umažeme ruce od hlíny, ale zato si vyčistíme hlavu a mysl...

Lektor: 

Satya V. Helusová

Místo konání: 

Shangri-la, Lažany 49, 364 59 Žlutice

V Shangri-le, kde se bude kurz konat, se budeme se moct připojit k ranním a večerním meditacím. Účast na meditacích je dobrovolná.

Strava vegetariánská, plná penze. Ovoce a nápoje jsou vždy k dispozici. Stejně tak okolní příroda a velké zahrady meditačního centra, kde se můžete procházet, kdyby vám keramická dílna byla malá:-)

Kurzu se může zúčastnit maximálně 6 lidí, abych mohla slíbit individuální přístup ke každému z vás.

Cena:

  • 2950,- Kč za osobu. 
  • V ceně kurzu je: lektorné, veškerý potřebný materiál a nářadí na výrobu keramiky. Cena dál zahrnuje sušení vašeho výrobku pod mým dohledem po skončení kurzu. Vaše výrobky budu osobně dvakrát nakládat do pece, kontrolovat a v případě potřeby retušovat. V ceně kurzovného jsou oba výpaly a konečné napatinování a naglazování výrobků. Cena nezahrnuje ubytování a stravu. 
  • Cena ubytování a vegetariánské stravy je 1250,- Kč. (2x večeře, 2x snídaně, 2x oběd, ovoce a nápoje jsou kdykoliv k dispozici.) 

Ubytování: 

V základní ceně je ubytování ve společných pokojích. Za příplatek 250,- Kč/ za noc je možné si zamluvit samostatný pokoj.

Hlavními cíly tohoto kurzu je užít si víkend s keramikou, meditacemi.

Jak se přihlásit?

  1. Vyplňte formulář pod článkem.
  2. Pokud bude na kurzu volné místo pošlu vám zprávu s údaji k platbě. Odpovím vám osobně, hned jak budu online:-)
  3. Můžete zaplatit kurzovné 2950,- Kč. Přijetím vaší platby na účet je vaše místo zarezervováno. 
  4. Cca 10 dní před začátkem kurzu vám na email pošlu bližší informace. Co sebou, v kolik začínáme... )

Těším se na společné tvoření:-)

Ráda zodpovím vaše případné dotazy, ozvěte se!

Satya


Napsali jste o kurzu:

Lákalo mě vypadnout na víkend pryč a nabízené ranní a večerní meditace se zdály jako příjemný bonus. Stejně tak vegetariánská strava.

Za víkend jsem si vytvořila dva nádherné kousky, které jsem umístila na čestná místa v obýváku. Při jejich tvoření se mi podařilo vypnout hlavu, být jen tady a teď a soustředit se jen na práci. A to se mi děje fakt málokdy. Skvělé bylo taky to, že jsem se v Lažanech setkala se stejně naladěnými lidmi, o úžasných vegetariánských jídlech ani nemluvě. A meditace byly také úžasné.

Satya byla milá, vstřícná, celou dobu byla připravena s čímkoli poradit.

Míla

Moje největší přání bylo prostě vyzkoušet si práci na keramickém kruhu. To se mi splnilo a jsem z toho nadšená i když je to pěkná dřina. Ale ten pocit, když vám protéká hlína rukama a vyroste z ní nějaký tvar i když do skvělého výrobku to má asi kilometry daleko, je úžasný... Satya svým skvělým klidným a profi přístupem vše vysvětlí, poradí... Když se ještě potká parta úžasných tvořivých žen, odnesete si mnohem více než vlastní výrobky.

Přijela bych bez váhání znova.

Alena


Přihláška na kurz KERAMIKA v Shangri-La

Máte-li zájem o tento kurz, vyplňte prosím formulář. Dám vám co nejdříve vědět, jestli je na kurzu volné místo a pošlu vám bližší informace k rezervaci místa na kurzu. Vaše údaje poslouží pouze k naší komunikaci a nebudou poskytnuté žádným dalším osobám. 


Kurz vás láká, ale nechce se vám jet samotným? A nemá zrovna kamarádka nebo přítel narozeniny? :-)
Koupí dárkového poukazu můžete vyřešit dvě trápení najednou...

stačí do přihlášky dopsat, že máte zájem o poukázku...
stačí do přihlášky dopsat, že máte zájem o poukázku...