Kafáček na cestu

Kafáček na cestu je takový můj nápad, který ráda nosím sebou v batůžku. Je to hrneček o obsahu 200 ml v šikovném dvouvrstvém látkovém váčku. 

Mám ho vždy u sebe a kdykoliv si chci dát kávu sebou, pokaždé, elegantně, ušetřím jeden jednorázový kelímek. To byla moje původní idea:-), proto "Kafáček na cestu" vznikl. 

Espresso se do něj vejde s přehledem, espresso lungo taky a cappucino akorát:-)

Hrnečky jsem vytočila na hrnčířském kruhu, jednou vypálila, potom naglazovala a vypálila znovu na 1200°C.
Váčky šiji v mezidobí, třeba když čekám, až vychladne pec s další várkou keramiky:-) 

Kafáček sice původně vzniknul jako alternativa k jednorázovým obalům, ale často ho kupujete jako dárek v originálním obalu:-)

Cena

320,- Kč
Za tuto cenu dostanete: 
originální keramický kafáček
a 1 ručně šitý látkový váček dle vlastního výběru

Všechno vyrobené s láskou a pečlivostí, jedním člověkem. Kompletně, od nápadu, přes všechny fáze výroby, až po zabalení a odevzdání ručně nadepsaného balíčku nejbližší poště. Nákupem podpoříte jednu místní hrnčířku a ušetříte přírodě spousty jednorázových obalů:-)

Tady si přečtěte, jak a proč "Kafáček na cestu" vznikl.

Poštovné

99,- Kč

Kafáček posílám Českou poštou jako doporučený balík, v pevné kartonové krabičce, bezpečně vystlané dřevěnou vatou. Všimněte si, že nepřipočítávám žádné balné:-) Balení balíčků k odeslání je pro mě určitý druh odpočinku, kdy si užívám a naposledy se mazlím s výsledky své práce, představuji si, jak je budete rozbalovat a těším se, že vám budou dělat radost:-)

Za objednání a hlavně za používání kafáčku vám děkuji! Mám radost, že i vy šetříte přírodu a děláte naše životní prostředí lepším. Díky 😉

Mějte krásné dny. Satya.

Pokud dáváte přednost některé barvě váčku, můžete si ve formuláři vybrat. 

Momentálně jsou k dispozici ty co vidíte na obrázku. Používám zbytkové látky, a tak je každé barevné varianty jen omezený počet kusů. Až dojdou tyto, budou zase nové:-)

červený květovaný
červený květovaný
lososový květovaný
lososový květovaný
zelený květovaný
zelený květovaný

Na videu uvidíte nejprve připravenou hlínu, na kruhu už vytočené polotovary, uvidíte obtáčení a připevňování ouška... Zkrátka asi první třetinu výrobního procesu... Zejména obtáčení je divácky atraktivní:-) Užijte si to.