Keramika na prodej

Takto najdete Kafáček v kamenných obchodech. Až si vyberete, můžete si ten svůj odnést v pevné kartonové krabičce vystlané dřevěnou vatou.
Takto najdete Kafáček v kamenných obchodech. Až si vyberete, můžete si ten svůj odnést v pevné kartonové krabičce vystlané dřevěnou vatou.
Šití kabátků pro Kafáčky
Šití kabátků pro Kafáčky

Kafáček na cestu

Je to hrneček o obsahu 200 ml v šikovném dvouvrstvém látkovém váčku. 

Můžete ho nosit sebou v kabelce nebo tašce a kdykoliv si budete chtít dát kávu sebou, můžete pokaždé, elegantně, ušetřit jeden jednorázový kelímek. To byla moje původní idea:-) a proto "Kafáček na cestu" vznikl. Já jeden takový v batůžku nosím. 

Espresso se do něj vejde s přehledem, espresso lungo taky a cappucino akorát:-)

Kafáček sice původně vzniknul jako alternativa k jednorázovým obalům, ale je to i krásný dárek:-)

Hrnečky jsem vytočila na hrnčířském kruhu, jednou vypálila, potom naglazovala a vypálila znovu na 1200°C. Váčky šiji v mezidobí, třeba když čekám, až vychladne pec s další várkou keramiky:-)

Jak si Kafáček objednat

Vyplňte formulář pod textem. Ozvu se vám hned jakmile to bude možné a pošlu vám údaje k platbě.

Kamenný obchod

Kafáček je možné osobně koupit v Karavanserai v Lažanech, v Info café Četnická stanice v Rabštejně nad Střelou, v bagetárně Vocať Pocať v Kralovicích a v Plasích.

Odeslání

Kafáček posílám Českou poštou jako doporučený balík, v pevné kartonové krabičce, bezpečně vystlané dřevěnou vatou.

Cena

290,- Kč
Za tuto cenu dostanete originální keramický kafáček v ručně šitém látkovém váčku. Všechno vyrobené s láskou a pečlivostí, jedním člověkem. Kompletně, od nápadu, přes všechny fáze výroby, až po zabalení a odevzdání ručně nadepsaného balíčku nejbližší poště. Nákupem podpoříte místní ekonomiku a ušetříte přírodě spousty jednorázových obalů:-)

Tady si můžete přečíst, jak a proč "Kafáček na cestu" vznikl.

Poštovné a balné

99,- Kč 

Za objednání a hlavně za používání kafáčku vám děkuji! Mám radost, že i vy šetříte přírodu a děláte naše životní prostředí lepším. Díky 😉

Mějte krásné dny. Satya.


OBJEDNÁVÁM "KAFÁČEK NA CESTU"