ČTVRTEČNÍ KERAMIKA
Setkání u hlíny.
Žihle

TERMÍNY 

čtvrtek 2. dubna 2020, 3 volná místa   
čtvrtek 9. dubna 2020, 4 volná místa 
čtvrtek 16. dubna 2020, 3 volná místa
další termíny podle zájmu.  


Je to otevřený prostor pro každého, začátečníka i pokročilého, aby mohl zkoušet realizovat vlastní nápady.

Je možné se zúčastnit třeba jen jednou.

Přítomní si mohou vybrat z několika různých hmot, neomezuji velikost výrobků a nabízím mnoho různých efektních glazur k dekorování. Jsem otevřená experimentování.

Setkávání je určeno pro všechny zájemce o práci s keramickou hlínou. Pokud jste začátečníci, můžu vás trošku vést a popostrkovat...

Můžete přicházet s vlastními náměty a já vám, na základě svých zkušeností a vašich schopností, pomůžu hledat nejlepší cestu, jak dojít k vysněnému výsledku. 

Budeme pracovat s běžně dostupnými materiály. Výrobky budou páleny v elektrické peci na 1200°C a budou plně funkční. Zahradní objekty je možné nechávat celoročně venku, nádobí je zdravotně nezávadné a vhodné pro každodenním použití.

Cena

100,- Kč
v ceně je přítomnost lektorky, pronájem prostor a zapůjčení základního nářadí. 

Setkání se platí vždy nejpozději 7 dní předem. Zrušit svoji účast, či změnit termín je možné bezplatně 48 hodin před začátkem akce. Méně než 48 hodin před začátkem účast zrušit nelze a storno poplatek je 100,- Kč. Můžete za sebe ale poslat někoho, kdo vaši platbu využije.

Výpaly se platí zvlášť, podle velikosti výrobku.

Lektorka je k dispozici po celou dobu vaší práce.

Lektor: 

Místo konání: 

  • Žihle 65, ateliér DDM

Čas

  • 18:00 - 20:30

Jak se přihlásit?

Na tuto akci je nutná rezervace.
  • Vyplňte formulář pod článkem. V odpovědi vám pošlu údaje k platbě. Vaše místo bude zarezervováno  po přijetí platby na účet.
    Je možné platit i hotově. 

Těším se na společné tvoření:-)

Ráda zodpovím vaše případné dotazy, ozvěte se!

Satya


Přihlášky na Čtvrteční keramiku v Žihli 

Máte-li zájem o tuto akci, vyplňte prosím formulář. Dám vám co nejdříve vědět, jestli je volné místo a pošlu vám bližší informace. Vaše údaje poslouží pouze k naší komunikaci a nebudou poskytnuté žádným dalším osobám.