ČTVRTEČNÍ KERAMIKA

Setkání u hlíny a tvoření se Satyou

Další pokračování od 14. 10. 2021

Setkáváme se v DDM v Žihli
Setkáváme se v DDM v Žihli

Ozdobíš svůj domov a zahradu originálními, vlastnoručně vyrobenými kousky keramiky a pro svoje blízké získáš krásné a osobité dárky. 

Čtvrteční keramika je otevřený prostor pro každého, kdo se někdy v minulosti zúčastnil některého z mých kurzů. Pro začátečníka i pokročilého, aby mohl zkoušet realizovat vlastní nápady. Nejde o kurz, ale o společné přátelské tvoření, kde si všichni tykáme ;-) 

Cena: 150,- Kč/ setkání

V ceně je přítomnost lektorky, pronájem prostor a zapůjčení základního nářadí. Výpaly se platí zvlášť, podle velikosti a hmotnosti výrobku, od 30,- do 2000,- Kč

Lektorka: Satya V. Helusová

Jsem hrnčířka a učitelka keramiky, která občas ráda vypadne z opuštěnosti své vlastní dílny a chce se družit:-)

Místo konání: Žihle 65, ateliér DDM

Čas: čtvrtek 18:00 - 20:30 (nebo dokud nám bude hezky:-)

Jak se přihlásit?

Vyplň formulář,  který najdeš dole pod textem.

Jde o to aby nás v ateliéru nebylo moc, nebo abych všem mohla dát vědět, kdyby se setkání nekonalo... 

O co přesně jde?

Ve čtvrtek chodím tvořit do Ateliéru v DDM v Žihli. Můžeš se ke mě připojit. Koukat mi pod ruce, ptát se co dělám, když tě to bude zajímat, a hlavně sama tvořit.

Přines si nějaký svůj nápad, něco co už ti dlouho leží v hlavě nebo co bys zkrátka chtěla mít doma... poradím ti jak na to. Nebudu ti do toho moc mluvit, ale když se budeš ptát, ráda poradím. Na základě svých zkušeností a tvých schopností, ti pomůžu najít nejlepší cestu, jak dojít k vysněnému výsledku.

Budeš si moct vybrat z několika různých hmot, neomezuji velikost výrobků a nabízím mnoho různých efektních glazur k dekorování. Jsem otevřená experimentování.

Setkávání je určeno pro všechny zájemce o práci s keramickou hlínou. Pokud jste začátečníci, můžu vás trošku vést a popostrkovat...
Setkávání není primárně vedeno jako kurz, jde o neformální tvoření za přítomnosti sdílného profíka:-)

Budeme pracovat s běžně dostupnými materiály. Výrobky vypaluji v elektrické peci na 1200°C a jsou plně funkční. Zahradní objekty je možné nechávat celoročně venku, nádobí je zdravotně nezávadné a vhodné pro každodenním použití.

Přihláška na Čtvrteční keramiku v Žihli 

Máš-li zájem o tuto akci, vyplň prosím formulář. Dám Ti co nejdříve vědět, jestli je volné místo a pošlu bližší informace.